Press "Enter" to skip to content

Powiększanie ust – na czym dokładnie polega ten zabieg?

Mnóstwo kobiet w ostatnim czasie odwiedza gabinety medycyny estetycznej oraz profesjonalne salony kosmetyczne, by poprawić swój wygląd. Bardzo popularnym zabiegiem od dobrych kilkunastu lat jest konturowanie ust kwasem hialuronowym. Na czym dokładnie on polega i co warto wiedzieć o nim przed zapisaniem się do lekarza lub kosmetyczki? Poniżej kilka praktycznych porad.

Powiększanie ust Katowice

Medycyna estetyczna sprawiła, że panie cierpiące na pewne kompleksy w zaledwie kilka chwil mogą odmienić swój wygląd. Bardzo często młode kobiety, jak i dojrzałe panie korzystają z zabiegu powiększania ust. Konturowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który tak naprawdę prawie jest bezbolesny (wykonywany przy znieczuleniu) i trwa kilkanaście minut. Osoba wykonująca zabieg wstrzykuje za pomocą specjalnej cienkiej igły kwas zarówno na obrzeża ust, jak i w ich środek. Następnie kwas musi być dobrze rozłożony (rozmasowany), by efektownie wypełnił całe usta oraz ich brzegi. W efekcie panie otrzymują piękne, zmysłowe i bardzo kobiece wargi w zaledwie chwilę.

Wypełnianie ust Katowice – czy to jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Mnóstwo pań wypełnia usta od lat systematycznie. Kwas hialuronowy ma to do siebie, iż z czasem się wchłania i tym samym staje się mniej widoczny. Powiększanie ust Katowice wystarcza więc paniom na około rok lub dwa lata. Wówczas trzeba zabieg powtórzyć. Jego koszt waha się w przedziale od około 500 zł do 100 zł za 1 ml kwasu (oczywiście cena jest różna w zależności od gabinetu).

Zabieg tylko u profesjonalistów

Wypełnianie ust Katowice powinno wykonywać się tylko i wyłącznie w sprawdzonych, profesjonalnych miejscach. Zazwyczaj eksperci polecają, by udać się na zabieg do lekarza medycyny estetycznej, który posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje do jego wykonywania, ale także ma ogromne doświadczenie. Klinika medycyny estetycznej powinna posiadać również najlepszy sprzęt oraz produkty, które przynoszą najlepsze efekty. To bardzo ważne, gdyż na rynku można kupić obecnie kilka rodzajów kwasów hialuronowych, które już zdążyły zyskać uznanie lub negatywne opinie u klientek. Niektóre bowiem bardzo długo utrzymują się na ustach, podczas gdy kwas od słabszej marki wchłania się w nie już po pół roku. Dlatego też, przed zabiegiem warto dokładnie dowiedzieć się na jak długo starczy konkretny produkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Prostata.info.pl